środa, 19 marca 2014

The carrie diaries / Dzienniki Carrie

Najpierw muzyczka klik

Właśnie zakończyłam 2 sezon Dzienników Carrie .
Serial przekazuje naprawdę wiele , uczy tolerancji , wybaczania , empatii , szczerości , tego by nie uciekać od problemów a stawiać im czoła i wiele innych .
Cytaty na długo pozostają w pamięci :

 "Jako dzieci jesteśmy uczone aby nie rozmawiać z nieznajomymi
nie igrać z ogniem
nie wybiegać na ulicę
ale kiedy stajemy się starsi
unikanie niebezpieczeństwa może uchronić nas przed doświadczeniem
wszystkiego co życie może zaoferować .
Jeżeli nigdy nie podejmiesz ryzyka
to nigdy nie będziesz żyć pełnią życia . "

" Jeśli jesteś aktywny w swoim życiu to możesz rozwijać się i dokonywać wyborów które są dla Ciebie dobre i dla Twojej przyszłości "

To tylko przedsmak po więcej zalecam kubek gorącej czekolady , ciepły koc i zapoznanie z tymi uroczymi młodymi osobami ;)

Oba sezony są równie wyjątkowe , mnie osobiście oczarowała postać Carrie pod względem dobrego serca , dbania o innych i zagubienia jak każdy inny człowiek . 
Ponadto styliści wykonali kawał dobrej roboty , zakochałam się w tych stylizacjach i nie mogę się oprzeć by je tutaj zamieścić . Chętnie zakradła bym się do serialowej garderoby ...Czyż ona nie jest piękna , ktoś ma naprawdę wspaniałe wyczucie stylu jednak AnnaSophia Robb we wszystkim prezentuje się wyjątkowo szykownie , wygląda kobieco , elegancko i za razem seksownie nawet w bluzie . Większośc prezentowanych ubrań można jeszcze dostać ponieważ serial  był emitowany w tym roku ;))

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz