wtorek, 18 marca 2014

Pomiędzy wyobraźnią a książką

Zauważyłam że w ostatnich czasach książki zaczynają być wypierane przez ebooki co strasznie mnie smuci ponieważ uwielbiam książki .Kolorowe historie , opowieści przenoszące nas w inny świat , szelest przewracanych kartek , zaginanie rogów w momentach które najbardziej mi się podobają , barwne okładki i sam fakt trzymania nowiusieńkiej książki w rękach lub tej starszej która z pewnością dużo przeszła , zastanawiam się wtedy dlaczego ktoś ją oddał .
Każda to swego rodzaju wstęp do innego wymiaru , dzięki książką możemy na chwile stać się inną osobą , uczy empati , rozwija wyobraźnie , czasem pobudza do życia .
Mam troszkę książek jednak lubię przeglądać internet w poszukiwaniu nowych zdobyczy w tym momencie wyczekuje 4 kwietnia i premiery nowej Stephanie Plum , może przy okazji uda mi się zakupić jedną z trzech trylogii Narnie , Jacksona , Milenium . Może dorwę Hobbita , piękne istoty , czerwoną serię a może bubble . Kim chce być na godzinę , dzień a może tydzień . Łowczynią nagród , hakerką internetową , osobą która potrafi rozmawiać z zwierzętami , potomką bogów , żołnierzem na linii ognia. Chcę przeżyć niezwykłą przygodę w świecie orków , hobbitów i innych stworzeń , stoczyć walkę ze smokiem ; będą tułać się z rodzeństwem po różnych dziwnych miejscach ;  zobaczyć jak to jest pieprzyć przyjaciół a może po prostu przeżyć niesamowite wakacje lub miłość jak z pamiętnika , kto wie może odnajdę list w butelce . Możliwości są nieograniczone ;)U góry tylko niektóre z kolekcji a na dolę zdjęcia tych o których mowa w poście ;)
Ps. tak zbieram ciekawe pod względem grafiki puszki co widać u góry ;p


2 komentarze:

  1. trylogia Greya - oj mam ochotę! ;3

    OdpowiedzUsuń
  2. Czeka na swoją kolej ;p Polecam Chattama czyta się jednym tchem ;))

    OdpowiedzUsuń